Kõik meie müüdavad autod on läbinud nii tehnilise kui ka läbisõidu kontrolli.

MEIE AUTOPARK

Audi Q7 Quattro S-Line, 3.0 200 kW, 2017 a.

Mercedes- Benz X 250 2.3 d 140 kW, 2018 a.

BMW 530 M- Sportpakett 3.0 d 190 kW, 2013 a. 

TRANSPORT

Aitame leida võimalikult efektiivse transpordi pakkumise kõikidele sõiduautodele üle kogu Euroopa. 

Komisjonimüük

Too oma auto meile komisjonimüüki!

Autode komisjonimüük on kasulik neile, kes soovivad müüa oma sõidukit, kuid ei soovi tegeleda müügiprotsessi kõikide aspektidega. Qvarts Motors omab kogemusi ja teadmisi, kuidas autot tõhusalt turustada. 

Hindame auto väärtuse ja töötame välja turundusplaani. See hõlmab pildistamist, kuulutuste koostamist ja muude müügi edendamiseks vajalike meetmete võtmist.

Otsime potentsiaalseid ostjaid kasutades selleks erinevaid kanaleid, näiteks veebilehti, sotsiaalmeediat, auto müügiplatvorme jms.

Kui ostja on leitud, korraldame läbirääkimised, proovisõidud ja vastame tekkinud küsimustele. Aitame koostada müügilepingud ja tagame, et kõik tehinguga seotud dokumendid oleksid korrektsed ja juriidiliselt kehtivad. Pärast tehingu lõpuleviimist tagame auto üleandmise uuele omanikule ja hoolitseme kõigi formaalsuste eest.

JAGA MEIEGA ENDA AUTO ANDMEID:

Miks meid valida?

Meie missioon

Meie missioon on pakkuda kõrgtasemelist mugavust ja rahulolu meie klientidele igas sõiduetapis. Oleme siin selleks, et muuta autode ostmine, rentimine ja tellimine sujuvaks ja muretuks kogemuseks, pakkudes laia valikut kvaliteetseid autosid ning tipptasemel klienditeenindust. Olgu tegemist esimese autoga, luksusliku sportautoga või pereautoga – aitame klientidel leida ja omada sõidukeid, mis vastavad nende soovidele ja vajadustele. Soovime olla Teie usaldusväärne partner igal sammul – alates auto ostmisest ja rendist kuni hoolduse ja toe pakkumiseni, et tagada sujuv ja rahuldust pakkuv sõiduelamus. 

1.

Mugavus ja rahulolu

2.

Usaldusväärsus

3.

Lai autode valik

4.

Tipptasemel klienditeenindus

Mugavus igal sõidul, igas olukorras.

Võta meiega ühendust:

+372 50 70 110